O nas

W dzisiejszych czasach coraz rzadziej wiążemy się z jednym miejscem zatrudnienia na długie lata. Zmiana miejsca pracy wiązać się może i z naszą życiową sytuacją i z sytuacją, jaka następuje w podmiotach, które nas zatrudniają. Ludzie zmieniają pracę, chcąc poprawić warunki jej wykonywania, lub po prostu polepszyć swoją sytuację ekonomiczną.
Patrząc na problem oczami pracodawców – znalezienie pracownika staje się coraz trudniejsze.
Z jednej strony nadal istnieją zawody, w przypadku których dobrzy fachowcy ciągle należą do rzadkości.
Agencja Zatrudnienia Beststaff Sp. z o.o. jest jedną z najszybciej rozwijających się Agencji w Regionie Warmii i Mazur, która swoim zasięgiem działania obejmuje teren całej Polski. Świadczymy usługi w zakresie rekrutacji pracowników oraz pracy tymczasowej. Posiadamy certyfikat, na którego podstawie zostaliśmy wpisani do rejestru podmiotów prowadzących Agencję Zatrudnienia pod numerem 17357. Jesteśmy członkiem Ogólnopolskiego Konwentu Agencji pracy OKAP z siedzibą w Opolu.
Nasza firma prowadzi rekrutację i selekcję pracowników przed przedstawieniem ich przyszłemu pracodawcy. Proces ten jest rzetelny i dobrze skoordynowany. W naszej bazie kandydatów znajdują się pracownicy wykwalifikowani w wielu poszukiwanych na rynku pracy profesjach oraz pracownicy nie posiadający wyższych kwalifikacji gotowi do nauki zawodu.
Jesteśmy firmą istniejącą na rynku od kilku lat, w międzyczasie zapewniliśmy pracę setką osób na terenie całej Polski i nie tylko. W związku ze zmieniającą się sytuacją na rynku pracy postanowiliśmy zainwestować nasz czas, wiedzę i umiejętności, zdobytym dzięki wieloletniej działalności w proces pośredniczenia na rynku krajowym pomiędzy pracownikiem a pracodawcą, aby pomóc naszym rodakom w znalezieniu pracy.