fbpx
  • Praca w Niemczech +48 888 481 474
  • Praca w Holandii +48 888 481 098
biuro@beststaff.com.pl

PRACOWNIK BUDOWLANY

Opis stanowiska

SZUKAMY KONKRETNEJ  EKIPY LUB FACHOWCÓW DO PRACY W NIEMCZECH!!!

PŁYTKI KLINKIEROWE NA ZEWNĄTRZ LUB SUCHA ZABUDOWA/REGIPSY

-  Praca od czerwca

-  Praca w oparciu o  niemiecką umowę lub na własnej działalności gospodarczej

-  Wynagrodzenie od 15 do 20 euro netto/ godzinę

-  Minimum 10 godzin pracy dziennie

-  Lokalizacja: Monachium

-  Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, płatne około 500 euro miesięcznie/ 1 osoba

-  Wymagamy własnego samochodu na dojazdy od miejsca zakwaterowania do pracy

-  Nie organizujemy wyjazdu do Niemiec

-  Nie wymagamy znajomości języków obcych

-  Oczekujemy:

  • Doświadczenia na w/w stanowiskach
  • Sprawności fizycznej
  • Dyspozycyjności ( praca 6 dni w tygodniu)

- Zapewniamy polskiego opiekuna na czas trwania umowy

ZAPRASZAMY DO NASZEGO BIURA

ul.Warszawska 15/2

11-300 Biskupiec

Tel. : 888 481 474

Email: biuro@beststaff.com.pl