fbpx
  • Praca w Niemczech +48 888 481 474
  • Praca w Holandii +48 888 481 098
biuro@beststaff.com.pl

HYDRAULIK/PRACOWNIK PRZY BUDOWIE RUROCIĄGÓW

Opis stanowiska

- Niemiecka umowa z pełnymi świadczeniami
- Wynagrodzenie:
13 euro brutto/ godzinę
40 euro netto diety dziennej
- Lokalizacja- 97084 Wurzburg
- Język niemiecki- poziom A2
- Wymagamy własnego auta na dojazdy od miejsca zakwaterowania do miejsca pracy
- Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, płatne około 400 euro miesięcznie
- Zakres obowiązków:
Układanie i montaż rur z PE, PVC, GGG i stali
Umiejętność zgrzewania rur elektrooporowych PE
Obsługa narzędzi do cięcia rur
Wykonywanie działań zmierzających do ochrony metali przed korozją
Tworzenie szkiców i zdjęć z placu budowy do pomiarów lub fakturowania
Wykonywanie rowów i i wykopów budowlanych
Praca na podstawie rysunku technicznego
- Wymagamy doświadczenia w zawodzie
- Gwarantujemy polskiego opiekuna na czas trwania umowy

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

+48 888 481 474