fbpx
  • Praca w Niemczech +48 888 481 474
  • Praca w Holandii +48 888 481 098
biuro@beststaff.com.pl

SPAWACZ TIG lub MIG/MAG

Opis stanowiska

SPAWACZ TIG lub MIG/ MAG

- Niemiecka umowa z pełnymi świadczeniami
- Lokalizacja: 27333 Schweringen, 97084 Würzburg, 37079 Getynga
- Wynagrodzenie:
11- 14 e.brutto/godzinę
40 e. netto diety dziennej
- Język niemiecki- A2
- Wymagania:
- Przygotowywanie rur do spawania , prace monterskie , szczepienie rur Metodą Tig 141, obróbka stali czarnej
- Spawanie rur wodociągowych metodą TIG, układanie i montaż rur z PE, PVC, GGG i stali, ochrona metali przed korozją , praca na podstawie rysunku technicznego, wymagane aktualne certyfikaty spawalnicze
- Umiejętność spawania metodą MIG/MAG ( nie są wymagane aktualne certyfikaty), znajomość rysunku technicznego, spawanie konstrukcji stalowych służących do przewozu szkła, gotowość do pracy na 2 zmiany
- Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, płatne około 400 euro miesięcznie
- Wymagane auto na dojazdy od miejsca zakwaterowania do pracy
- Polski opiekun na czas trwania całej umowy