Praca tymczasowa

Praca tymczasowa

Praca tymczasowa to usługa polegająca na uproszczeniu oraz racjonalizacji procesów zatrudnienia w Państwa przedsiębiorstwie. Nasza oferta pracy tymczasowej gwarantuje elastyczność w dostosowaniu poziomu zatrudnienia do aktualnych potrzeb Państwa firmy. Usługa ta pozwala również skutecznie interweniować w okresie sezonowych wzrostów sprzedaży, zaplanowanych urlopów wypoczynkowych oraz macierzyńskich, nadmiernych, nieplanowanych absencji i rotacji personelu, jak również zmiennych cyklów produkcyjnych. Praca tymczasowa dla wielu przedsiębiorstw, biorąc pod uwagę ich specyfikę może stanowić podstawowy sposób zatrudnienia.

Umowa o pracę tymczasową ma podobny charakter do „standardowej” umowy o pracę. Obie podlegają tym samym przepisom Kodeksu Pracy i innym aktom prawnym regulującym stosunek pracy. Ustawa o zatrudnianiu pracowników tymczasowych daje jednak pracodawcom korzystającym z usług pracy tymczasowej kilka wymiernych korzyści, niedostępnych w ramach „standardowego” stosunku pracy.

SZUKASZ PRACOWNIKA?

Pilnie poszukujesz pracowników? Nagle masz problem z obsadzeniem wolnego etatu w przedsiębiorstwie? Obawiasz się, czy na czas uda Ci się znaleźć załogę niezbędną do funkcjonowania firmy? Nie masz pewności, czy osoby, które zatrudnisz mają wymagane kwalifikacje, czy doświadczenie? Nie wiesz gdzie najszybciej poszukać pracowników mając pewność, że zgłoszone przez nich oferty są aktualne? – Zaloguj się na Beststaff.com.pl, wypełnij zgłoszenie, a znalezienie pracowników pozostaw nam. Efekt gwarantowany!

Wypełniony formularz prosimy przesłać na adres:
biuro@beststaff.com.pl